Yönetim Kurulu

fatihBAŞKAN
Prof. Dr. Fatih Tekin
Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi
Gastroenteroloji Bilim Dalı
İzmir-Türkiye
Tel:  (0 232) 444 1 343

Özgeçmiş:

1972 İzmir doğumlu olup evlidir ve iki çocuğu vardır. İlk, orta ve lise öğrenimini İzmir’de tamamlamış sonrasına Hecettepe Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun olmuştur. Dahiliye ihtisasını ve Gastroenteroloji Yandal ihtisasını Ege Üniversitesi Tıp Fakültesinde yapmıştır. Halen tam zamanlı öğretim üyesi olarak Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesinde çalışmaktadır. Ulusal ve uluslararası olmak üzere yüzden fazla makalesi vardır. Turkish Journal of Gastreonterology dergisinde Yardımcı Editör olarak görev almaya devam etmektedir. Ağırlıklı olarak ERCP başta olmak üzere ileri endoskopik tedaviler ile ilgilenmektedir.


 

elmas beyBAŞKAN YARDIMCISI 
Prof Dr Elmas Kasap
Celal Bayar Üniversitesi Tıp Fakültesi
Gastroenteroloji Bilim Dalı
Manisa -Türkiye
Tel: 0 (236) 233 85 86

Özgeçmiş:

1971 Almanya / Hof  doğumlu olup  tek çocuğu vardır. İlkokul yurt dışı ortaokul ve lise İzmir Bornova Anadolu Lisesi’nde  tamamlamış  sonrası Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun olmuştur. İç Hastalıkları ihtisasını İzmir Eğitim Araştırma Hastanesi Gastroenteroloji İhtisasını Ege Üniversitesi tıp Fakültesi Gastroenteroloji  BD’nda yapmıştır. Halen Tıbbi Biyoloji alanında tez aşamasında Doktora yapmaktadır. Halen tam zamanlı  öğretim üyesi olarak Manisa Celal Bayar Üniversitesi  Tıp Fakültesi hastanesinde çalışmaktadır. Ulusal ve Uluslararası olmak üzere çok sayıda makalesi vardır.


 

SAYMAN
Doç Dr Gözde Derviş Hakim
Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Gastroenteroloji Kliniği
İzmir-Türkiye
Tel:  0 (232) 469 69 69

Özgeçmiş:
1979 Uşak doğumlu olup evlidir ve bir çocuğu vardır. İlk,orta ve lise öğrenimini Turgutlu/Manisa’ da tamamlamış olup Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun olmuştur. İç hastalıkları ihtisasını SBÜ Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesinde, Gastroenteroloji yandal ihtisasını Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesinde tamamlamıştır. Sinop Devlet Hastanesinde zorunlu hizmetini tamamladıktan sonra SBÜ Tepecik Eğitim Ve Araştırma Hastanesinde göreve başlamıştır ve hala SBÜ Tepecik Eğitim ve AraştırmaHastanesinde çalışmaktadır. Ulusal ve uluslararası olmak üzere pekçok makalesi vardır. Ağırlıklı olarak İnflamatuar Barsak Hastalıkları ile ilgilenmektedir.


 

SEKRETER 
Yard Doç Dr Göksel Bengi
Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi
Gastroenteroloji Bilim Dalı
İzmir-Türkiye
Tel: 0 (232) 4123713

Özgeçmiş:

1979 doğumlu olup bekardır. Lise öğrenimini İzmir’de tamamlamış olup sonrasında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesinden mezun olmuştur. Dahiliye ihtisasını ve Gastroenteroloji Yandal İhtisasını Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesinde yapmıştır. Halen tam zamanlı öğretim üyesi olarak Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesinde çalışmaktadır. Ulusal ve uluslararası dergilerde çok sayıda makalesi bulunmaktadır. Avrupa Gastroenteroloji Derneği, Türk Gastroenteroloji Derneği, Türk Karaciğer Araştırmaları Derneği, İnflamatuvar Bağırsak Hastalıkları Derneği ve Klinik Enteral Parantearal Nutrisyon Derneği üyelikleri mevcuttur. Şu anda aktif olarak Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp fakültesi Yönetim Kurulu üyeliğine devam etmektedir. Ağırlıklı olarak EUS gibi ileri endoskopik yöntemler ve İnflamatuvar Bağırsak Hastalığı ile ilgilenmektedir


 

sezgin vatanseverÜYE 
Doç Dr. Sezgin Vatansever
İzmir Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Gastroenteroloji Kliniği
İzmir-Türkiye
Tel: 0 (232) 2444444-2807

Özgeçmiş:

1978  Bulgaristan  doğumlu olup tek çocuğu vardır. İlkokul yurt dışı, ortaokul Altındağ Ortaokulu ve lise eğitimini  İzmir Atatürk Lisesi’nde tamamlamıştır.  Ege Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun olmuştur ve İç Hastalıkları İhtisasının da  aynı kurumda tamamlamıştır. Yan Dal Uzmanlık Eğitimini de İzmir Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesinde  tamamlamıştır ve halen aynı kurumda  çalışmaya devam etmektedir.  Manisa-Sarıgöl ve Muş Devlet Hastanesinde mecburi hizmet görevlerinde  bulunmuştur. İngilizce, Bulgarca ve Rusça  bilmektedir. Ulusal ve Uluslararası olmak üzere çok sayıda makalesi vardır. İleri endoskopik işlemler (ESD,EMR,POEM…) ve Karaciğer Hastalıkları ile ilgilenmektedir.